Welten, Greetje ; Een kwezel aan boord
OverzichtOp het mooie eiland Vlieland raken Leela en Sikke bevriend met Tibor, die na de scheiding van zijn ouders bij zijn vader op het Waddeneiland woont. Tibor is een echte onderzoeker en ontdekt een bijzonder wezentje met springveerbenen, de kwezel. Deze verschijnt op zijn schouder en praat hem allerlei negatieve gedachten in over hemzelf. Leela en Sikke willen alles weten over de kwezel. En wat blijkt: ieder mens heeft een kwezel, maar niet iedereen kan hem zien.
Dan horen de kinderen over San Borondón, een mysterieus eiland omhuld door gouden nevels. Daar kan de kwezel ontmaskerd worden! Ze gaan samen met Ad, de opa van Sikke, aan boord van zijn zeilboot, de Voep, op zoek naar San Borondón. Zonder dat ze het weten gaan de kwezels als verstekeling mee, en proberen de expeditie te saboteren.
In dit spannende verhaal – geschikt voor kinderen (+9 jaar) en volwassenen – komen avontuur, vriendschap en zelfkennis samen. Het laat zien welke prachtige werelden voor je opengaan, als je durft te vertrouwen op jezelf.
9789090356846
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Titel | Een kwezel aan boord |
| Auteur | Greetje Welten - Marloes de Vries |
| Uitgever | Het Zonnewiel |
| ISBN | 9789090356846 |
| Bindwijze | Paperback |
| Aantal pagina's | 178 |
| Verschijningsdatum | 2022 |
| Conditie: | Nieuw exemplaar |
| Genre | Kinderboek 9+ |







