De Jong Boeken verkoopt nieuwe en tweedehands boeken. Zit uw boek er niet tussen? Wij kunnen de meeste boeken voor u bestellen!

nieuwe lp s - platen - records - vinyl

 

Sorteer op
  • Sylvia Vanden Heede ; Het grote groeiboek van Vos en Haas
    Sylvia Vanden Heede ; Het grote groeiboek van Vos en Haas

    In deze dikke bundel leesplezier staan 9 verhalen over Vos en Haas en hun vrienden. Je kan de verhalen voorlezen, samen lezen of zelf lezen.

    Uil is een kunstenaar. Maar ook een kok!
    Vos is een held. Hij redt Haas!
    Haas wil zo…

    € 25,99
  • Ari Folman ; Waar is het dagboek van Anne Frank
    Ari Folman ; Waar is het dagboek van Anne Frank

    Zeventig jaar nadat Het Achterhuis werd gepubliceerd, verscheen voor het eerst een getekende versie van het wereldberoemde boek van de hand van Ari Folman. Het werd een wereldwijd succes. Dit keer vertelt Folman het verhaal van…

    € 22,50
  • Hans Boland ; Indonesië all-in
    Hans Boland ; Indonesië all-in

    Topvertaler en taalvirtuoos Hans Boland is niet geboren in Nederland. ‘Indonesië is mijn geboortegrond, mijn moederland. Pas in de vierde klas van de lagere school kwam ik terecht in mijn vaderland,’ schrijft Hans Boland in…

    € 17,99
  • V.E. Schwab ; Gallant
    V.E. Schwab ; Gallant

    Voor de lezers van J.R.R. Tolkien, J.K. Rowling en Holly Black

    Er zijn een paar dingen die de tienjarige Olivia zeker weet: ze heeft geen familie, geen stem en één groot geheim. Als ze kon praten, zou ze het vooral willen…

    € 20,00
  • Govert Schilling ; Doelwit aarde
    Govert Schilling ; Doelwit aarde

    66 miljoen jaar geleden sloeg op aarde een meteoriet in met desastreuze gevolgen. Die catastrofale inslag leidde tot het uitsterven van vele diersoorten, waaronder de dinosauriërs. Hoe groot is de kans dat er binnenkort weer…

    € 11,99
  • Peter van Rooden ; Door Weer en Wind
    Peter van Rooden ; Door Weer en Wind

    Dit boek beschrijft de bewogen familiegeschiedenis van de Groningse familie Kielema vanaf de achttiende eeuw. Er wordt uitgebreid stilgestaan bij de verre reizen die gemaakt werden alsook bij het leed dat de familie door de eeuwen…

    € 19,50
  • Fietsen rond de voormalige Zuiderzee
    Fietsen rond de voormalige Zuiderzee

    De Zuiderzee is een mythe; een zee die niet meer bestaat. Maar er liggen nog wel prachtige kleine havenstadjes, vestingsteden en natuurgebieden langs de oevers die hun oude allure bewaard hebben. Dit maakt een tocht rond de…

    € 19,99
  • Superboeken 1 ; Superpapa ; Miriam van Tunen & Jaydee
    Superboeken 1 ; Superpapa ; Miriam van Tunen & Jaydee

    Superpapa vertelt het verhaal van de stoere kleuter Mae die droomt over wie haar vader zou kunnen zijn. Haar donorvader is stoer, sterk en slim, maar bovenal heel lief, want hij heeft haar mama’s geholpen om een kindje te…

    € 14,99
  • Superboeken 1 ; Superheit ; Miriam van Tunen & Jaydee
    Superboeken 1 ; Superheit ; Miriam van Tunen & Jaydee

    Superheit fertelt it ferhaal fan de stoere beuker Mae dy’t dreamt oer wa’t har donorheit wêze kinne soe. Har donorheit is stoer, sterk en tûk, mar boppedat hiel leaf, want hy hat har memmys holpen om in berntsje te…

    € 14,99
  • Ynskje Penning ; Stormvloed
    Ynskje Penning ; Stormvloed

    Ynskje Penning
    STORMVLOED
    Tijdens de renovatie van een oud pand in de binnenstad van Groningen worden twee eeuwenoude dagboeken gevonden, samen met een geheimzinnige brief. De schrijfster van de brief, Almoed van Munster, bevindt…

    € 17,00
  • ANWB Cursusboek Klein Vaarbewijs I en II
    ANWB Cursusboek Klein Vaarbewijs I en II

    Steeds meer Nederlandse watersporters gaan op voor hun Klein Vaarbewijs 1 en 2. In de cursusboeken van Hollandia leer je alles wat je moet weten voor het CBR-examen. In het ‘ANWB Cursusboek Klein Vaarbewijs I en II’ wordt de…

    € 21,99
  • Isa Hoes, Merlijn Kamerling ; Je bent niet alleen
    Isa Hoes, Merlijn Kamerling ; Je bent niet alleen

    Een prachtig, troostrijk boek voor eenieder die met verlies te maken heeft. Je hoeft het niet alleen te doen.
    Een liefdevol boek van Isa Hoes en Merlijn Kamerling over omgaan met het verlies van een dierbare

    In hun eerste…

    € 22,99
  • Jeroen Windmeijer ; De stenen goden
    Jeroen Windmeijer ; De stenen goden

    De nieuwe thriller van Jeroen Windmeijer: spannender en mysterieuzer dan ooit.

    De Middelburgse antropologiestudent Anthoni Eskens doet op Paaseiland onderzoek naar de moais, de mysterieuze beelden die al eeuwenlang tot de…

  • Jussi Adler-olsen ; Natriumchloride
    Jussi Adler-olsen ; Natriumchloride

    Op haar zestigste verjaardag pleegt een vrouw zelfmoord. Haar dood leidt tot de heropening van een onopgeloste zaak uit 1988. In eerste instantie lijkt dit niet iets voor afdeling Q, maar Carl Mørcks superieur ziet dat anders en…

    € 22,50
  • Peter Vos ; 333 Vogels
    Peter Vos ; 333 Vogels

    Peter Vos (1935–2010) was gefascineerd door vogels. Om ze vast te leggen hield hij vogeldagboeken bij. In 333 Vogels werkte hij die voor zichzelf uit tot wat een hoogtepunt in zijn werk is geworden. Het is een liefdesverklaring…

    € 34,95
  • Jose Luis González Macías ; Atlas van vuurtorens aan het einde van de wereld
    Jose Luis González Macías ; Atlas van vuurtorens aan het einde van de wereld

    Een prachtige literaire en visuele reis langs bijzondere vuurtorens op de meest unieke, afgelegen plekjes van de wereld

    Atlas van vuurtorens aan het einde van de wereld is een unieke verzameling van meer dan dertig waargebeurde…

    € 22,99
Sorteer op

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
  • ideal
  • Mollie betaaldiensten
  • mister cash
  • Mollie B.V.
  • Postnl
  • WebwinkelWijzer
  • Facebook  De Jong Boeken
  • twitter De Jong Boeken
  • Uitgeverij Taal & Teken
  • Bol.com_De Jong Boeken
© 2010 - 2022 De Jong Boeken | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel